قوانین خرید

لطفا قوانین پرداخت زیر را با دقت مطالعه نمایید:

◄ انصراف و استرداد وجه

باتوجه به آنکه پس از پرداخت موفق دانشجو دسترسی کامل به تمامی محتوا دوره و همچنین امکان دانلود جلسات آن وجود داشته، ممکن است کاربری پس از تهیه دوره ابتدا تمامی محتوا را دانلود و سپس اقدام به ثبت درخواست عودت‌وجه نماید.
به همین منظور، درخواست استرداد و عودت‌وجه تنها تا یک ساعت پس از خرید مجاز بوده و پس از آن عودت‌وجه به هیچ عنوان امکان پذیر نمی‌باشد!

همچنین میزان مبلغ قابل استرداد باتوجه به درگاه پرداخت انتخابی کاربر متفاوت بوده که در پایین توضیحات آن ذکر شده است.

◄ اعتبار داخل کیف پول

موجودی داخل کیف‌پول دانشجویان تنها برابر درصد مشخص شده (۵% از درگاه اسنپ‌پِی و ۱۵% از درگاه سامان کیش) از مبالغ پرداخت شده در فاکتورهای قبلی به عنوان هدیه خرید بعدی توسط مدیریت آکادمی می‌باشد. به همین منظور ممکن است در شرایط خاص همانند پروموشن که بر روی تمامی دوره‌ها حداقل ۵۰% تخفیف در نظر گرفته می‌شود، طبق نظر مدیریت امکان استفاده از کیف‌پول در فرآیند پرداخت بصورت موقت غیر فعال شده و دانشجو مجاز به اعتراض در این باره نیست. البته لازم به ذکر است که همچنان آن هدیه از فاکتور جدید به کیف‌پولشان واریز می‌گردد.
همچنین موجودی داخل کیف‌پول کاربران تا تاریخ یکم فروردین قابل استفاده بوده و پس از آن صفر خواهد شد.

◄ پرداخت نقدی

پرداخت نقدی به معنی انتخاب درگاه سامان کیش (سپ) بوده که کاربر مبلغ کل فاکتور را بصورت یکجا در آن پرداخت می‌کند. لازم به ذکر است که دریافت sms بانکی مبنی بر کسر وجه به منزله پرداخت موفق نبوده و حتما می‌بایست بر روی دکمه بازگشت به سایت فروشنده کلیک کرده و پیغام “پرداخت شما با موفقیت انجام شد” را در سایت کاری‌شو مشاهده نمایید. لطفا درصورت کسر وجه از حساب بانکی و عدم مشاهده پیغام پرداخت موفق در سایت کاری‌شو، با شماره گویا ۰۲۱۸۴۰۸۰ که پشتیبانی درگاه پرداخت سامان کیش بوده تماس حاصل نمایید تا با ذکر شماره کارت خود از نتیجه پرداخت باخبر شوید. در اکثر مواقع پرداخت ناموفق بوده و وجه کسر شده پس از ساعاتی به حساب بانکی شما عودت داده می‌شود، البته در بعضی اوغات ممکن است پرداخت موفق باشد اما فاکتور به وضعیت پرداخت شده تغییر نکند که در این مواقع با تایید کارشناس پاسخگوی درگاه پرداخت، می‌بایست یک تیکت پشتیبانی در سایت کاری‌شو ثبت نموده تا بصورت دستی فاکتور شما به وضعیت پرداخت شده تغییر یابد.
لازم به ذکر است که درخواست انصراف و استرداد وجه که از طریق درگاه سامان کیش (سپ) پرداخت نموده‌اید، با کسر ۹% مالیات پس از ۷۲ ساعت کاری به همان شماره کارت پرداخت شده واریز می‌گردد.

◄ پرداخت اقساطی

پرداخت اقساطی به معنی انتخاب درگاه سرویس اعتباری اسنپ (snapp pay) بوده که کاربر یک چهارم مبلغ کل فاکتور را در آن پرداخت می‌کند. لازم به ذکر است که دریافت sms بانکی مبنی بر کسر وجه و یا پیغام پرداخت موفق در سایت اسنپ‌پِی به منزله پرداخت موفق نبوده و حتما می‌بایست بر روی دکمه بازگشت به سایت فروشنده کلیک کرده و پیغام “پرداخت شما با موفقیت انجام شد” را در سایت کاری‌شو مشاهده نمایید؛ لطفا درصورت عدم مشاهده پیغام “پرداخت شما با موفقیت انجام شد” در سایت کاری‌شو، با شماره گویا ۰۲۱۹۶۸۶۲۰۲۱ که پشتیبانی درگاه پرداخت اسنپ‌پِی بوده تماس حاصل نمایید تا با ذکر شماره کارت خود از نتیجه پرداخت باخبر شوید. در اکثر مواقع پرداخت ناموفق بوده و وجه کسر شده پس از ساعاتی به حساب بانکی شما عودت داده می‌شود، البته در بعضی اوغات ممکن است پرداخت موفق باشد اما فاکتور به وضعیت پرداخت شده تغییر نکند که در این مواقع با تایید کارشناس پاسخگوی درگاه پرداخت، می‌بایست یک تیکت پشتیبانی در سایت کاری‌شو ثبت نموده تا بصورت دستی فاکتور شما به وضعیت پرداخت شده تغییر یابد.
لازم به ذکر است که درخواست انصراف و استرداد وجه که از طریق درگاه سرویس اعتباری اسنپ (snapp pay) پرداخت نموده‌اید، با کسر ۳۰% کارمزد درگاه پس از ۱۲۰ ساعت کاری به همان شماره کارت پرداخت شده واریز می‌گردد.